DODACIE PODMIENKY

 

Tovar doručujeme výhradne kuriérskou službou GLS na Vami uvedenú dodaciu adresu. Tento spôsob dopravy je časovo najefektívnejší a vy máte istotu, že objednaný tovar sa k vám dostane rýchlo a bezpečne.

Obvykle objednávku spracujeme a expedujeme nasledujúci deň po jej obdržaní.

Bežné hodiny doručenia sú v pracovných dňoch od 8:00 do 18:00 hod.

Poplatky za doručenie

 

Osobný odber na predajni v OC CENTRAL

0,00 €

Kuriérska služba

5,00 €

 

V prípade, že Vás kuriér nezastihne na dodacej adrese, oznámi Vám to doručovacím lístkom do Vašej schránky na ktorom je uvedený telefonický kontakt, ktorý použijete za účelom dohodnutia náhradného termínu dodania alebo si s Vami telefonicky dohodne iný termín doručenia.

Tovar je bezpečne zabalený a prelepený páskou s logom prevádzky Henri Lloyd. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu a lepiacej pásky. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a tovar nepreberajte. Následne nás o tom informujte emailom alebo telefonicky na tel. +421 910 932 739 alebo +421 911 100 384.

 

Ako zaplatiť za tovar?

Vyberte si sami spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje. Každý spôsob platby má určite svoje výhody aj nevýhody.

Platba cez Internet

Ponúkame hneď niekoľko možností ako zaplatiť za objednaný tovar a služby cez Internet:

  • Bankovým prevodom alebo vkladom na účet priamo v pobočke Slovenskej sporiteľne
    Najrýchlejší je prevod v rámci jednej banky prostredníctvo internet bankingu. Prevod peňazí medzi dvoma bankami zvyčajne trvá 1-2 pracovné dni. Peniaze môžete vložiť aj priamo na náš účet v ľubovolnej pobočke Slovenskej sporiteľne:

číslo účtu / kód banky:

540900-5035183962 / 0900

IBAN: SK5409000000005035183962

BIC/SWIFT: GIBASKBX

Ako variabilný symbol použite ID objednávky – nájdete ho v potvrdzujúcom e-maile po ukončení objednávky. Vaša objednávka bude vybavená po obdržaní Vašej platby na náš účet. 

 

Dobierka - platba pri prevzatí tovaru

Ak nechcete platiť za tovar vopred a vyhovuje Vám platiť za tovar pri preberaní tovaru, môžete využiť spôsob platby na dobierku a zaplatiť tak v hotovosti kuriérovi pri doručovaní tovaru.

Hotovosť

Tovar môžete v prípade osobného odberu na našej predajni v OC CENTRAL v Bratislave, zaplatiť kartou alebo v hotovosti.